Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Leden 2018

Bojovat nebo nebojovat o partnera?

2. ledna 2018 v 12:04 | Dabelinka |  Vztahy
Situace, kdy vás partner či partnerka opouští, může být spouštěčem spousty negativních emocí. Kromě smutku nebo pocitu neúplnosti máme mnohdy i velkou motivaci začít bojovat tak, aby se partner vrátil. Má takový boj smysl?

Proč bolí rozchod

2. ledna 2018 v 12:02 | Dabelinka |  Vztahy
Jste po rozchodu a stále se vám ještě nepodařilo se z toho dostat? Stále trpíte? Stále vás to bolí? Možná se divíte, jak je možné, že někteří lidé se s rozchodem vyrovnávají velice rychle a bez větších emocionálních bolestí. Pouze je jim v dobrém líto, že to už skončilo. Možná jsou dokonce rádi, že už je tomu vztahu konec.

Rozchod ano nebo ne

2. ledna 2018 v 11:58 | Dabelinka |  Vztahy
Pokud uvažujete o rozchodu a zvažujete, zda rozchod ano nebo ne, je naprosto pochopitelné, že procházíte velice složitým obdobím a je to pro vás nesmírně obtížná situace. Vždy ale samozřejmě záleží na tom, proč o rozchodu vlastně přemýšlíte.

Chyby při seznamování

2. ledna 2018 v 11:56 | Dabelinka |  Vztahy

Pokládejte jen uzavřené otázky

Po nepřiměřeně dlouhém mlčení na rande je snad nejhorší, když pokládáte jen otázky, které začínají slovesem a dá se na ně odpovědět ano/ne. Navíc když je protějšek nervózní a vaši "nabídku" na jednoslovné odpovědi bezezbytku využije. Pokládejte otázky, které nezačínají slovesem. Používejte doplňující otázky, které mohou rozvíjet jedno téma a vy se nedostanete na dno pomyslného koše vašich zásob s tématy.

15 komplimentů vašemu partnerovi

2. ledna 2018 v 11:54 | Dabelinka |  Vztahy
Až příliš často podceňujeme sílu dotyku, úsměvu, laskavého slova, pozorného ucha, upřímného komplimentu nebo i nejmenšího projevu lásky, které všechny mají potenciál změnit náš život." - Leo Buscaglia
Když jsme s našimi partnery již dlouho, mohou se komplimenty často vytratit. Ať už to máme v úmyslu nebo ne, možná své partnery začínáme považovat za něco samozřejmého, za předpokladu, že s námi budou stále.

No i když budou, je důležité udržovat naše pouta po všechny ty roky silná, neboť "Když někomu složíme kompliment, máme ze sebe lepší pocit, protože jsme umožnili někomu jinému mít lepší pocit ze sebe!", říká odbornice na etiketu a spisovatelka Lisa Mirzaové-Grottsová.
Komplimenty mohou člověku změnit den a také vás mohou znovu citově spojit s vaším partnerem.
Těchto 15 komplimentů vás přinutí znovu se zamilovat do svého partnera:

Proč si vybíráme nevhodné partnery/ky?

2. ledna 2018 v 11:52 | Dabelinka |  Vztahy
Mnoho z vás už si tuto otázku položilo. To proto, že máte pocit, že pokaždé váš protějšek trpí neduhy jako ty před ní/m. Opravdu to v mnoha případech není jen váš pocit. Máte automatickou tendenci si vybírat opakovaně stejné protějšky. Děje se to tak podvědomě a často o tom nemáte ani tušení.

Minulé vztahy a jejich následky

2. ledna 2018 v 11:49 | Dabelinka |  Vztahy
Všude dnes slyšíme, že máme žít přítomností tady a teď. To je sice pěkné, ale stejně se nám často minulost promítá do dnů současných. Jinak tomu není ani ve vztazích. Některé minulé vztahy nás mohou bohužel ovlivňovat i negativně. Jaké problémy mohou způsobit právě takové minulé vztahy nebo minulé vztahy našeho partnera?

Masturbace je zdravá a nejlíp ji prožijete vestoje

2. ledna 2018 v 11:44 | Dabelinka |  Masturbace

Masturbace je prevencí rakoviny prostaty

Na přelomu září a října 2017 uskutečnila VFN spolu s agenturou STEM/MARK průzkum mezi více než pětistovkou mužů. Lékaři mapovali jejich zkušenosti a názory spojené s masturbací. Výsledky ukázaly, že přestože naprostá většina mužů pravidelně masturbuje, téměř třetina dotazovaných vůbec neví, čím je masturbace prospěšná jejich zdraví.
Pryč jsou naštěstí časy, kdy byla autoerotika považována za zdraví, duši i morálce škodlivou činnost a dokonce "léčena" pomocí krajních metod typu kastrace či elektrošoků.

Jak zařídit, aby váš vztah fungoval

2. ledna 2018 v 11:40 | Dabelinka |  Vztahy
Obvyklými důvody, proč partneři zažívají občas ve vztahu problémy, jsou rozdílné představy o tom, co je důležité, jak trávit čas a také rozdíly v hodnotách.

K překonání těchto problémů, pokud mají plameny vášně vydržet planout dlouhá léta (a, doufejme, navždy), potřebují obě strany vynakládat jisté úsilí.
Pokud momentálně zažíváte ve svém partnerském vztahu nějaké háčky, našich pár rad vám možná pomůže zachránit vztah, na kterém jste dosud tak usilovně pracovali a pěstovali ho.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti