Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Září 2017

Když jste v sobeckém vztahu

11. září 2017 v 9:28 | Dabelinka |  Vztahy
Nic nedělá vztah více nevyváženým než sobecké chování. My všichni můžeme být nebo budeme sobečtí v určitém okamžiku, zvláště pokud chceme něco špatného.
Nicméně, pokud je ve vašem vztahu přítomné sobectví opakovaně, je čas na to, abyste tomu začali věnovat pozornost a učinili rozhodnutí. Musí existovat stav rovnováhy, který zajistí harmonii v našich láskyplných vztazích.

Dr. Srini Pillay, autor publikace o mýtech naší mysli, napsal článek pro psychologii Dnes, ve kterém uvádí:
"Sobecký partneři často v sobě ukrývají něco, za co se stejně stydí. Ovládají jeden druhého, protože se bojí, že jejich hanba bude odhalena. Tyto silné pocity musí ukrývat celou dobu, zatímco udržují svou lásku, protože jim to dodává pocit, že se kloužou na ledě."

Co muži dělají, když Vás milují?

11. září 2017 v 9:25 | Dabelinka |  Vztahy

1. Miluje a respektuje vás takovou, jaká jste

V kultuře povrchní krásy a jednorázových vztahů, když muž skutečně miluje ženu, tak na ní miluje všechno, nejen její krásu.
Miluje ji proto, jaká je. Miluje její nedostatky, stejně jako její ctnosti. Respektuje její rozhodnutí a volby v životě.

2. Je váš největší roztleskávač

Když muž miluje ženu, netouží být úspěšný jen sám. Chce, aby i ona byla úspěšná ve všem, proč se rozhodne.
On je její největší fanoušek a nejhlučnější roztleskávač. Věří jí a tomu, co může dosáhnout. Chce, aby každý věděl, jaká skvělá je.

Když jste ve vztahu s introvertem

11. září 2017 v 9:23 | Dabelinka |  Vztahy
Introverti mají mnohé žádoucí a pozitivní vlastnosti, ale stále jsou do značné míry nepochopení druhým člověkem, se kterým jsou ve vztahu.
Introverti tvoří 16 až 50 % populace, což znamená, že pravděpodobně znáte nejméně jednoho introverta ve svém životě.

Lidé je vnímají jako rezervovaných, bezcitných, nebo plachých, ale oni jen prostě potřebují více času být o samotě, aby načerpali nové síly.
Jsou to vlastně milující lidé, ale tím, že tráví delší dobu s jinými, je ubírá o energii. Získávají svou energii z nitra, což vysvětluje, proč jim nevadí čas strávený o samotě.

Jak si s partnerem můžete říci, že se máte rádi i bez slov

11. září 2017 v 9:20 | Dabelinka |  Vztahy
Vyjádřit vzájemnou lásku je možné i bez slov. Pokud rozumíte svým pocitům a navzájem si důvěřujete, pak pro vás nebude problém dát najevo, jak vám na sobě záleží i bez slov.
Uvádíme 10 nejúčinnějších způsobů, jak si vyjádříte vzájemnou náklonnost bez použití slov. Můžete se nimi inspirovat.

1. Navařte vaše oblíbené jídlo

Říká se, že nejrychlejší cesta k srdci člověka vede přes jeho žaludek. A to je způsob, který platí u obou pohlaví.
Nemusíte být šéfkuchařem v kuchyni, možná postačí vložit vaše oblíbené jídlo do mikrovlnky, čímž vyjádříte, jak vám na tom druhém záleží a jakým směrem se ubírá váš vztah.Vyzkoušejte menstruační kalíšky

6. září 2017 v 21:59 | Dabelinka |  Menstruační kalíšek
Každá žena za svůj život spotřebuje až 15 tisíc menstruačních vložek nebo tampónů. To je velké množství odpadu, které přidáváme naší zemi zbytečně ke skládkování nebo spalování. A právě menstruační kalíšky jsou na tento problém možným řešením. Kalíšek totiž kromě krve neprodukuje žádný další odpad. Jeho životnost je přitom 10 až 15 let. Což nám napovídá, že žena kromě planety výrazně šetří také své peněžence.
Za pomůcky na jeden menstruační cyklus žena v průměru zaplatí asi 100 korun. Menstruační kalíšky potom v průměru koupíte asi za 500 korun. Už za necelý půlrok tedy začnete šetřit peníze a kromě kalíšeku nebudete potřebovat nic jiného. Kalíšek je také velmi praktický. Na dlouhé cesty už s sebou nebudete muset tahat pakl vložek nebo taštičku plnou tampónů, ale postačí vám právě tato šikovná menstruační pomůcka. A potíže odpadnou také při nepravidelné nebo nečekané menstruaci. Kalíšek totiž budete mít neustále doma, a tak vás náhlá menstruace už nikdy nepřekvapí.

Sexualita po čtyřicítce

6. září 2017 v 21:54 | Dabelinka |  Sex
Častější únava, rodinný stereotyp, stres v práci, a tak to jde pořád dokola. Máte pocit, že během pouhých pár let prošel váš sexuální vztah nenávratnou změnou k horšímu? Existuje řešení!
Nemůžete si uvědomit, kdy vlastně přišel ten sexuální útlum, který najednou přerostl v téměř úplné vyhasnutí? Čtyřicítka klepe na dveře, ale to přece ještě není tolik! Tak proč už se s partnerem nemilujete tolik jako dřív? A dá se to změnit?

Intimní problémy mohou začít už po třicítce

Je známo, že muži zhruba v době mezi 36. - 45. rokem často trpí nezájmem o sex a problémy se ztopořením či předčasnou ejakulací, a to z nejrůznějších příčin. Problémy s erekcí a ejakulací se přitom mužům často zhoršují už ve třiceti letech. Dá se tak říct, že ve třiceti přichází vyvrcholení sexuální aktivity, aby se na prahu čtyřicítky dostavila sexuální krize. Je však tento proces nevyhnutelný? A jsou na tom ženy středního věku stejně? Bohužel ano. Vyhasnutí zájmu o sex je často vidět už během předehry. K dostatečnému vzrušení a zvlhnutí pochvy už tak ženy v tomto věku potřebují daleko více času, je těžší navodit tu správnou atmosféru. Často předehru nevyžadují a nechají partnera, aby přistoupil rovnou k aktu, čímž celou záležitost urychlí a "milostnou povinnost", jíž se milování postupně stává, mají dříve za sebou. Po čtyřicítce u žen také klesá hormonální činnost vaječníků, důsledkem toho je přibývání na váze a tím klesající sebevědomí.

5 zásad pro intimní hygienu

6. září 2017 v 21:52 | Dabelinka |  Užitečné rady

1. Prodyšné prádlo

Základem zdravých intimních partií je kvalitní spodní prádlo. Velký důraz při jeho výběru věnujte hlavně materiálům. Ty by měly být prodyšné a neměly by dráždit pokožku. Nejlépe uděláte, pokud sáhnete například po stoprocentní bavlně nebo prádle z bambusového vlákna.
Problémem neprodyšných vláken je vznikající vlhkost, která je živnou půdou pro nežádoucí bakterie. "Spodní prádlo ze saténu, hedvábí nebo umělých materiálů může sice vypadat skvěle na pohled, ale je neprodyšné, a tak pomáhá k přemnožení kvasinek a bakterií. Podobné je to i s upnutým oblečením. Volte tedy přírodní materiály a volné střihy,"doporučuje gynekolog Roman Peschout.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti