Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Květen 2017

9 nejrozšířenějších vztahových chyb

31. května 2017 v 16:15 | Dabelinka |  Vztahy
Občas se stane, že sami vyprovokujeme rozpad vztahu, který je nám velmi drahý. Jakým chybám bychom se měli vyhýbat, abychom si udrželi lásku?
Ať s někým blízký vztah máme nebo nemáme, naše štěstí na této okolnosti nezávisí naprosto a úplně. Jestliže ho však máme, určitě se cítíme šťastnější.
Vztah, který se nerozvíjí zrovna podle našeho přání, není zase tak těžké upravit, zvláště pokud dotyčná dvojice spolu není dlouho. Ale i v případě dlouhodobého vztahu stojí za to o korekci usilovat. Psycholožka Paula Pietromonaco a její kolegové z university v Massachusetts vybrali nejrozšířenější chyby partnerských vztahů. Pakliže důsledky našich omylů nedosáhly přímo vztah zničujících rozměrů, máme ještě šanci chyby napravit. Uvádíme přehled chyb, jichž je třeba se vyvarovat, chcete-li si vztah uchovat. Co je tedy chybou?

16 příznaků, že jste potkali tu svou nebo toho svého

31. května 2017 v 16:10 | Dabelinka |  Vztahy
1. Bez obav vyprávíte o svých vnitřních prožitcích
Co by se vám dřív zdálo těžké a, se s tím pravým odehrává přirozeně a lehce. Víte, že nebudete odsuzováni pro něco, co se stalo nebo děje. Proto je pro vás mnohem snazší se otevřít a nechat se poznat v té pravé podobě.
2. Můžete spolu mlčet a nebát se neporozumění
Nepotřebujete spolu ustavičně rozmlouvat, aby vám spolu bylo dobře. Dokážete společný trávit čas v útulném tichu a vnímat jeden druhého. Kontakt konec konců nemusí vždycky znamenat dlouhé řeči.

Proč šťastné dvojice nevykládají o svém vztahu na sociálních sítích

31. května 2017 v 16:07 | Dabelinka |  Vztahy
Žijeme v podivné době, kdy jeden status na internetu znamená někdy víc než to, co se doopravdy děje. Lidé ochotně hodnotí život svých přátel a známých podle toho, jaké fotky na síti vyvěsí a co do statusu napíšou. Proč šťastné páry nezasvěcují do svého života celý internet?
- Když jsou lidé ve vztahu šťastní, žijí tady a teď. Je-li v reálném životě všechno v pohodě, nemáte zkrátka důvod ztrácet čas on-line připojením na ten virtuální a psaním postů jakožto důkazu, že jste s partnerem šťastní.

Co se děje při sexu?

31. května 2017 v 16:05 | Dabelinka |  Sex

Jsou lidé, kteří o nás nestojí. Má smysl usilovat o nějaký vztah s nimi?

31. května 2017 v 16:03 | Dabelinka |  Vztahy
Někdy má více smyslu to vzdát a hledat jiná řešení.
Před více než sto lety psal americký spisovatel Wallace Wattles: lovit lososy v jezeře, kde žádní nejsou, užitek nepřinese. Můžete být skvělí rybáři a mít bezvadnou výbavu, stejně nic nechytíte.
Stejně tak pěstovat něco na neúrodné, písčité půdě nedá žádný výsledek. Jsou jiné, úrodné půdy.
A pokoušet se navázat vztah s někým, kdo o nás nestojí, nemá žádný smysl.
Někdy to člověk i chápe, ale vynaložil už tolik snahy, obětoval tolik času, koupil si drahou výbavu a donekonečna zaléval písek vodou, že ho situace doslova "polapila".
Odejít se bojí. Stav věčného neúspěchu už je pro něj obvyklý.

Co muži milují na sebevědomých partnerkách? Sexuální přitažlivost i vnitřní sílu.

31. května 2017 v 16:00 | Dabelinka |  Vztahy
Co se mužům na nás ženách líbí a co na nás milují? A proč si sebevědomí muži přitahují potvory?
Pro dnešní článek jsem se inspirovala příběhy z mého osobního života i z mé praxe koučky. Čerpala jsem z rozhovorů s některými svými kamarády-muži. Sepsala jsem pár postřehů o tom, jak vnímají svůj vztah k ženám. Co se jim na nás ženách líbí a co na nás milují. A proč si sebevědomí muži přitahují sebevědomé partnerky.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti