Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Srpen 2015

Jak rozeznat příznaky těhotenství od PMS

17. srpna 2015 v 10:51 | Dabelinka |  Užitečné rady
Všímejte si toho, zda máte křeče.Křeče se mohou objevovat jak při uhnízdění vajíčka, tak jako příznak PMS. Pokud jste otěhotněla, bude vás bolet v podbřišku kvůli tomu, že se vajíčko uchytí v děloze. Pokud trpíte PMS, jde o bolesti způsobené svalovými kontrakcemi, které předcházejí menstruaci.
  • V případě uhnízdění vajíčka: tyto bolesti jsou krátké - trvají vždy jen 5 minut a za dva dny přejdou. Většinou jde o velmi mírné bolesti.
  • Premenstruační syndrom: křeče spojené s PMS trvají déle a vytratí se až s příchodem menstruace. Tyto bolesti se roztahují od pánve směrem k bedrům.
Zjistěte, zda krvácíte. Krvácení je také příznakem, který se může objevit jak při PMS, tak při uhnízdění vajíčka. Pokud jste ovšem otěhotněla, krvácení se dostaví mezi 6. a 12. dnem po ovulaci, zatímco krvácení spojené s PMS se objeví až těsně před menstruací.

  • Krvácení spojené s uhnízděním vajíčka: toto krvácení je velmi lehké a někdy ho doprovázejí bolesti břicha. Krev může být narůžovělá, ale i hnědá a nejde o silný výtok (jako v případě menstruace). Krvácení většinou netrvá déle, než 1-3 dny.
  • Krvácení spojené s PMS: pokud krvácíte déle než dva dny, musíte použít více než jednu vložku za den a krev je červená, jde o menstruaci.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti