Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Květen 2015

Zavedení tampónu

17. května 2015 v 0:24 | Dabelinka |  Tampony a vložky
1
Kup si tampony. Jak sis už jistě všimla v drogerii, vyrábí se jich mnoho typů, značek a velikostí. Tyto rady ti pomohou do začátku:
  • Vyber si tampony s aplikátorem. Existují dva nejběžnější typy menstruačních tamponů - jednoduché, a s aplikátorem, nebo plastovou trubičkou, která ti pomůže zavést tampon do pochvy. Pomoc aplikátoru při začátcích s tampony určitě oceníš, takže sáhni právě po nich (v ČR je nejrozšířenějším výrobcem tamponů s aplikátory firma Tampax, najdeš je ale i u jiných značek).
  • Zvol správnou sílu absorpce. Absorpce jednoduše značí, kolik absorpční bavlny je v tamponu, a může být ve škále od velmi lehké, po extra. Většina žen používá tampony s vysokou absorpcí první až druhý den menstruace, kdy je krvácení nejsilnější, a postupně na síle absorpce ubírá, jak krvácení slábne. Pokud se bojíš bolesti, sáhni nejprve po tamponech s absorpcí "light". Budeš je muset vyměňovat častěji, ale jsou úzké a pohodlné.

Jak použít tampón

17. května 2015 v 0:18 | Dabelinka |  Tampony a vložky
O používání tamponů koluje řada mýtů a legend - možná jsi i ty sama už nějaké zavádějící informace slyšela. Pravdivá fakta tě zbaví strachu, a předejdou nedorozuměním.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti