Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Sex ve vodě

11. června 2014 v 23:05 | Dabelinka |  Sex

Co dokáže voda?

Voda má odlišné fyzikální vlastnosti než vzduch. Vztlak ve vodě nadnáší, takže jste najednou jako peříčko a vše se blíží ke stavu beztíže. Díky tomu, jaký klade odpor pohybu, dokáže zpomalit pohyby a úplně je tak změnit. Rozvířená voda sama o sobě dokáže lechtat, a to nemluvím o bublinách, pokud je ovšem v dosahu jejich zdroj. Za zmínku stojí i taková drobnost, že mokrá kůže je citlivější na dotyk. Sexy je i mokré oblečení, které se lepí na tělo a zvýrazní jeho křivky. Přidáme-li fakt, že některé látky se po namočení stanou skoro průhlednými, je jasná obliba soutěží miss mokré tričko. Voda sama, zvláště v přírodních koupalištích, řekách a rybnících, nebývá průsvitná a dokáže leccos skrýt. To je příležitost pro páry, které by chtěly vyzkoušet sex na veřejnosti, ale stydí se. Pokud se budou chovat nenápadně, můžou se milovat venku mezi lidmi, klidně i v pravé poledne a nikdo nic neuvidí. Je tedy zřejmé, že zapojení vody do milostných hrátek je zajímavé a určitě v nich má svoje místo.


Rizika

Když se mluví o vodě a o riziku, asi každého napadne nebezpečí utopení a každý s ním tak nějak počítá. Není to ale jediné nebezpečí. Zdravotní rizika jsou stejná, jako u plavání, takže pokud hrozí infarkt při skoku do studené vody a rychlém ochlazení, nehraje roli, zda skáčete do vody kvůli sportu, nebo kvůli sexu. Při vodních hrátkách mimo koupelnu nebo dezinfikovaný bazén je přítomné i riziko zavlečení některých, ne zrovna přátelských, mikroorganismů do pochvy. Jistě se tak nic nezkazí například použitím vaginálních čípků s laktobacily na obnovení přirozené poševní flóry. Mnohem více lidí ale doplatí na drobné živé organismy, sinice. Při koupání v přírodě riskujeme vyrážky a alergickou reakci, takže je třeba s rozumem vybírat místo pro vodní hrátky.

Není mokro jako mokro

K bezbolestnému proniknutí do pochvy je potřeba její zvlhnutí. I když to zní paradoxně, mokrá voda může způsobit, že pochva bude málo vlhká, protože odplaví kluzký poševní sekret a voda sama neklouže. Sex ve vodě se tak může stát nepříjemným, nebo dokonce bolestivým. Naštěstí se tomu dá zabránit použitím lubrikantu na bázi silikonu. Tento druh lubrikantu je nerozpustný ve vodě a neomývá se, navíc nezasychá a je tak možné se připravit několik hodin předem. U jiných lubrikantů takové použití bývá nemožné.

Antikoncepce

Je důležité si uvědomit, že voda nechrání před otěhotněním. Je sice pravda, že ve vodě se rozpustí živný roztok pro spermie a ty po chvíli bez výživy hynou, ale při výstřiku nebo zavlečení spermií do vaginy se na to spolehnout nedá. Antikoncepční metody, jako je HA, nitroděložní tělísko, metoda neplodných dní a jim podobné, voda neovlivní. Naopak přerušovaná soulož může narazit na problém, vnímání je jiné a nelze zaručit sebeovládání muže. Tuto metodu tedy není vhodné používat při vodních hrátkách. Spermicidní přípravky se mohou vyplavit a nikdo tak nezaručí jejich spolehlivost. Z tohoto důvodu je lepší se jich vyvarovat. Kondom je sice použitelný, ale rozhodně není ideální. Jeho nasazování ve vodě může být problém. Nasazení na břehu rybníka, samozřejmě při erekci, není zrovna diskrétní a všichni mají jasno, co bude následovat. Nehledě na to, že použitý kondom na hladině není obvykle pro nesouložící plavce zrovna příjemný. Takže je ideální řešit v tomto případě ochranu jinak. A zvolíte-li přece jen kondom, tak buďte ohleduplní k ostatním a ukliďte jej po sobě.

Společná koupel

Společná koupel je klasika, běžná u mnoha párů.Využívá se při ní vyšší citlivost kůže a vztlak. Při použití teplé vody a příjemných přísad do koupele je to velmi příjemná relaxace, například před masáží. Je jen věcí fantazie, jak si koupel zpříjemníte. Sprcha nabízí také hodně možností, ale je nutné počítat s vyšší spotřebou vody, protože málokdy to bude na pět minut. Je mnoho možností, jak sprchu využít. Od svůdného striptýzu pod sprchou přes slíbávání kapek vody, vzájemnou masturbaci s využitím sprchy (nejznámější je asi použití sprchy na klitoris), až po soulož v páře. Od věci není ani použití pulzujícího proudu z masážní sprchy na jakoukoliv citlivou část těla, třeba na bradavky.

Výlet mimo domov

Příroda poskytuje mnoho příležitostí, z nichž některé jsem již zmínil. Ať je to rybník nebo moře, i zde je možnost se vyřádit, navíc na čerstvém vzduchu. Záleží jen na fantazii zúčastněných, jak s tímto prostředím naloží. Pro mnoho lidí je vzrušující představa sexu na pláži. I když to nemusí být přímo ve vodě, poskytuje toto prostředí možnost využít příboj. Déšť je další možnost, jak se dopracovat k sexu. Svlékání zmoklého oblečení může být hodně inspirující, nebo dokonce i začátek předehry. Pro mnoho lidí je zajímavá i představa, kterou stěží realizují doma. Sex v blátě. Jde o zajímavou alternativu ve které hraje svou roli voda. Kluzké bláto může také poskytnout velmi zajímavý zážitek, ale řada lidí se do něj zrovna nehrne. Většinou je to nepřijatelné jako nehygienická praktika.
Voda je zajímavý živel, který přináší do sexu novou dimenzi. Přináší ale i některá rizika, která není radno podceňovat. Připravte se na ně a užívejte si vše, co vám nabízí. Zapojte fantazii a překvapte partnera nebo partnerku novými zážitky. Venku si ale raději dávejte pozor na to, že někteří lidé, kteří se můžou připlést v nejnevhodnější chvíli, nemusí být zrovna nadšeni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti