Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Červen 2014

Erotogenní zóny

11. června 2014 v 23:26 | Dabelinka |  Sex
Erotogenní zóny - o těch už toho bylo napsáno mnoho. Určitě to znáte: klitoris, penis, prsa, ušní lalůčky… ale také nos, podkolenní jamka, chodidla. Že jste o těch posledních v životě neslyšeli? Tak čtete dále. Jen a jen pro vás jsem zmapovala všechny známé i neznámé erotogenní zóny a přidala pár tipů jak se jim co nejněžněji a nejitimněji věnovat. Vše, o čem píšu, je v praxi nejednou vyzkoušeno! Tak do toho. Pojďme spolu zmapovat ty nejvzrušivější části těla!
Hlava
Vezmeme to pěkně popořádku. Odshora. Pokožka hlavy a vlasy jsou první erotogenní zónou. Vzrušující je na nich už ta blízkost dotyku - vždyť kdo jiný by se odvážil hladit vaši hlavu než milenec nebo milenka? Ženy mají nejraději jemné hlazení po vlasech. Foukání, cuchání a podobné klukoviny si proto nechte na jindy. Muži oproti tomu dávají přednost jemné masáži. Odolejte pokušení koupit moderní masážní vidlice a věnujte se milencově hlavě pěkně ručně. A zapomeňte na použití olejíčku, tedy pokud váš milý nemá zrovna hlavu holou jako koleno.

Úrazy při sexu

11. června 2014 v 23:24 | Dabelinka |  Sex
Nějaká ta nehoda při milování se čas od času přihodí každé z nás. Ale ne vždycky jde o tak nevinně vypadající modřiny a škrábance. Někdy je dokonce nutné vyhledat lékaře. A na co byste si tedy měly dát pozor?

Potrhaná vagína
Nejčastější nehoda při sexu a velice nepříjemná záležitost. Zvlášť poševní vchod patří k nejcitlivějším částem ženského těla, ale rány ve vaginální klenbě (část pochvy v okolí děložního čípku) také nejsou nic příjemného. Zvlášť proto, že obvykle silně krvácí.
K potrhání vagíny dojde velmi snadno. Vliv má nedostatečná lubrikace i příliš velký nástroj partnera. I některá nadměrná dilda a vibrátory jsou zamýšlena spíše jako žertovný předmět než skutečná erotická pomůcka. Velmi nebezpečné jsou i neostříhané nehty na prstech při ručním dráždění. Takže než pustíte partnera do svého hnízdečka, udělejte mu pro jistotu manikúru!
Poranění vagíny poznáte podle mírného krvácení, které může trvat až 15 minut. Není životu nebezpečné, ale narušená sliznice může být vstupní branou např. pro kvasinky, které mohou způsobit pěknou paseku. Krvácení zastavte sterilními vatovými tamponky a co nejdříve navštivte svého gynekologa, který vám předepíše hojivou mast nebo výplach.
Úrazy při sexu: Co hrozí ženám?


Spinning

11. června 2014 v 23:22 | Dabelinka |  Cvičení, kondička
V tomto programu pro indoor cycling se pojí novátorský a nezaměnitelný design stacionárního kola, vydatné a vzrušující cvičení, bohaté znalosti v cyklistice a zkušení, motivující instruktoři - tyto prvky jsou základním stavebním kamenem prvního a dnes nejrozšířenějšího programu na světě pro skupinový indoor cycling - Spinning. Do České republiky se dostal Spinning v roce 2000. Důvodem, proč je Spinning program natolik oblíben a rozšířen, je unikátním způsobem propracovaná metoda cvičení, přesná specifikace jednotlivých cvičebních postupů a kombinace těchto faktorů se zkušenými instruktory.
Spinning lekce prospěje každému, kdo se chce dostat do formy, kdo se připravuje na venkovní cyklistický závod nebo se jen chce nabudit, pobavit a vychutnat pospolitost při skupinové jízdě.
spining

Ranní rozcvička

11. června 2014 v 23:20 | Dabelinka |  Cvičení, kondička
Ranní rozcvička nejen že nastartuje vaše tělo na celý den, ale také uděláte něco pro své zdraví a linii. Nemusíte hned po ránu běžet do posilovny, bohatě postačí malé protažení hned v posteli a pak asi 10minutové cvičení kdekoliv doma. Když je pěkně, tak úplně nejlépe uděláte, když ji provedete venku na čerstvém ranním vzdoušku.

Nejlepší je si protáhnout tělo za pomocí sestavy cviků. Tyto cviky vám může doporučit váš lékař nebo si je můžete sestavit samy. Důležité je, abyste cvičily opravdu každý den. I když máte v plánu si dopoledne zajít do posilovny, na plavání, na kole či jen zaběhat, vždy by tomu měly předcházet cviky na protažení kloubů a svalů.

Cukr a bič

11. června 2014 v 23:13 | Dabelinka |  Sex
Tvrdá elekronická hudba. Kožené oblečky s rafinovanými pásky. Deseticentimetrové okované jehly. Svištění bičíků, pouta, řinčení řetězů a nahá spoutaná osoba, která poníženě kvílí: "Ó, má Paní..." Přesně tuto atmosféru může mít některý ze sadosmasochistických klubů, jejichž klientela tvoří jakousi uzavřenou sociální minoritu, subkulturu.

Kdybychom vycházeli ze sexuologických výzkumů, určitě bychom zklamali ty, kteří si představují, že každý, koho SM praktiky zajímají, hned provádí ty nejtvrdší. Velká většina lidí, které tohle téma přitahuje, si vybírá jednu nebo dvě a obvykle nejdou dál, než že se jednou za čas pomilují tak trochu jinak. Spíš tedy využívají principy SM než extrémní techniky. Žena je například svázaná během milování hedvábnou stužkou, má šátek přes oči nebo se nechá spoutat celkem roztomilými pouty s labutěnkou ze sexshopu.


Sex v autě

11. června 2014 v 23:09 | Dabelinka |  Sex
Jistě každý z nás má nějaké touhy a sny, které by chtěl uskutečnit. O některých ví, že je nikdy neuskuteční, protože nemá s kým a nebo k tomu nemá ten správný nástroj. Obojí však potřebuje k milování v autě. Bez auta to nejde a když už auto má, tak bez partnera neuskuteční nic. Sex v autě asi není nic moc výjimečného. Ale zkusme se zmínit o tom, jak to s tím milováním v autě vlastně je.

Sex ve vodě

11. června 2014 v 23:05 | Dabelinka |  Sex

Co dokáže voda?

Voda má odlišné fyzikální vlastnosti než vzduch. Vztlak ve vodě nadnáší, takže jste najednou jako peříčko a vše se blíží ke stavu beztíže. Díky tomu, jaký klade odpor pohybu, dokáže zpomalit pohyby a úplně je tak změnit. Rozvířená voda sama o sobě dokáže lechtat, a to nemluvím o bublinách, pokud je ovšem v dosahu jejich zdroj. Za zmínku stojí i taková drobnost, že mokrá kůže je citlivější na dotyk. Sexy je i mokré oblečení, které se lepí na tělo a zvýrazní jeho křivky. Přidáme-li fakt, že některé látky se po namočení stanou skoro průhlednými, je jasná obliba soutěží miss mokré tričko. Voda sama, zvláště v přírodních koupalištích, řekách a rybnících, nebývá průsvitná a dokáže leccos skrýt. To je příležitost pro páry, které by chtěly vyzkoušet sex na veřejnosti, ale stydí se. Pokud se budou chovat nenápadně, můžou se milovat venku mezi lidmi, klidně i v pravé poledne a nikdo nic neuvidí. Je tedy zřejmé, že zapojení vody do milostných hrátek je zajímavé a určitě v nich má svoje místo.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti