Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Sex ve vaně

19. března 2014 v 11:02 | Dabelinka |  Sex
Pro někoho je právě vana jasná volba, někdo upřednostňuje spíše rychlou sprchu. To se ale zdaleka nemusí týkat jen osobní hygieny! Koupelna se také může proměnit v dokonalé místo prosexuální hrátky s vaším partnerem. Anebo ne? Pojďme se podívat na to, jaké výhody a nevýhody skýtá provozování sexu ve vaně.


ANO!
Romantika
Vana plná voňavé pěny, svíčky plápolající po celé koupelně, dvě nahá těla v těsné blízkosti Lze si představit něco romantičtějšího? Navíc vaše případné nedostatky snadno ukryje pěna a lichotivé světlo od svíček vašemu tělu dodá atraktivnějších obrysů.
Vzájemná očista
Spojte příjemné s užitečným. Můžete si vzájemně provést očistu po celém těle: mydlit se, smývat mýdlové bublinky, dovádět ve vodě a užívat si mokrých doteků a pohlazení, což může být velice příjemné a vzrušující. Poté můžete rozehrát svůdné hrátky naplno.
Nevšednost
Přiznejme si, jak často se vydáte za sexem do vany? Přitom je to pro mnohé nevšední a lákavé místo právě pro sex. Nejčastějším místem pro sexuální dovádění bývá ne příliš překvapivě postel, časté jsou dále například gauč v obývacím pokoji nebo kuchyňská linka.
Relax

Po dlouhém a úmorném dni není nic odpočinkovějšího než se natáhnout do vany, zavřít oči, vypustit páru a nepřemýšlet. A když už své oči otevřete, nic se nestane - uvidíte naproti svou lásku, která se rovněž oddává slastnému odpočinku.
NE!
Nepohodlnost
Museli byste mít vanu velkou jako chrám, abyste mohli praktikovat všelijaké polohy. Díky omezené možnosti pohybu a nutné opatrnosti vzniká spíše prostor na objevení nových poloh. Ne vždy jsou ale příjemné a dají se vydržet delší dobu.
Kluzkost
Pokud si nepořídíte protiskluzovou podložku do vany, pak spíš než užívání si sexy těla vašeho miláčka budete řešit, jak se vlastně neutopit.
Málo proveditelných poloh
Přiznejme si to, klasický misionář nebo poloha na pejska jsou asi to jediné, co zde zvládnete. A to ještě s maximálním úsilím.
Varhánky a scvrklá kůže
Věnujte se raději rychlosexu. Čím déle budete relaxovat, tím více se budete scvrkávat. Pohlazení vroubkatými prsty není úplně nejpříjemnější. A pohled na ně už vůbec ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti