Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Březen 2014

Sex ve třech

19. března 2014 v 11:07 | Dabelinka |  Sex
Když jsou v ložnici tři...
Sex ve třech rozhodně není pro každého. Člověk musí být schopný a ochotný zkoušet nové věci, jinak to nepůjde. Ať už je ten třetí člověk muž, nebo žena, je nutné, aby si partneři ujasnili své cíle předem. Není možné jít jen tak na blind a brát všechno, co je kolem. Často jsem se setkala s páry, kde jeden chtěl a druhý ne. Nebo že se naopak nemohli dohodnout, zda to zkusí s dalším klukem, nebo holkou. Je proto nutné probrat všechny otázky, které jsou se sexem ve třech spojené. Pokud to chcete vyzkoušet, je potřeba držet se zásadních pravidel.

Sex ve vaně

19. března 2014 v 11:02 | Dabelinka |  Sex
Pro někoho je právě vana jasná volba, někdo upřednostňuje spíše rychlou sprchu. To se ale zdaleka nemusí týkat jen osobní hygieny! Koupelna se také může proměnit v dokonalé místo prosexuální hrátky s vaším partnerem. Anebo ne? Pojďme se podívat na to, jaké výhody a nevýhody skýtá provozování sexu ve vaně.

Přátelství s výhodami

19. března 2014 v 10:59 | Dabelinka |  Sex
Kamarádství obohacené o sex je v poslední době velice atraktivní druh vztahu. Zájem o něj mají především ti, kdo po vážném vztahu netouží, ale sex na jednu noc jim nevyhovuje. Žádné závazky, žádná láska, žádná společná budoucnost. Tak zní definice. Aby to ale fungovalo, je potřeba stanovit si jasná pravidla. Musíte si především určit, jak moc ležérní váš vztah bude.

Nezávazný sex

19. března 2014 v 10:56 | Dabelinka |  Sex
Kvůli vášni nebo chvilkovému poblouznění "ztrácely hlavu" i naše prababičky. Současní mladí lidé se však liší v tom, že se druhý den po probuzení za svou neuváženost vůbec nestydí. Naopak. Nezávazný sex se stal součástí běžného životního stylu mladých lidí, kteří mu dávají přednost i před hlubším vztahem.
"Je to odraz mentality celé společnosti. Lidé obecně preferují život singles a budují raději kariéru než rodinu. Sexuální role mužů a žen se sbližují, hodně cestují...," uvedl sexuolog Jaroslav Zvěřina pro on-line deník TÝDEN.CZ. Největším problémem je podle něho fakt, že stále více žen nechce mít děti: "Přestávají muže potřebovat, materiálně se zajistí i bez jejich pomoci a zbývá jen užít si s nimi legraci. Starosti nesdílejí."
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti