Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Jak poznat správnou velikost podprsenky

26. července 2013 v 4:53 | Dabelinka |  Užitečné rady
Obvod pod prsy, který si nameříme ve výdechu a těsně, ZAOKROUHLÍME NA NÁSOBKY PĚTI DOLŮ a poté ještě jedno číslo obvodu ubereme (zmiňovaných 5-10 cm :-) - to je náš obvod podprsenky. NENÍ to VŠEOBECNĚ PLATNÁ POUČKA, samozřejmě nejvíce záleží na Vás, co od podprsneky požadujete a jak se v ní cítíte.
Například si naměříme obvod pod prsy 73 cm, nejprve zaokrouhlíme reálný obvod dolů na 70 cm a poté ještě jedno číslo obvodu ubereme, jsme tedy na obvodu 65 a budeme kupovat podprsenky s tímto obvodem, ne s obvodem 75 či 70, který by nám doporučila většina velikostních tabulek!
Čím máte obvod pod prsy větší a kolem hrudního koše máte více tuku, je větší možnost utahování obvodu než u dámy, která má obvod pod prsy např. 65 a hrudní koš má samou kost a kůži. Dámy s větším obvodem pod prsy a s více špíčky si mohou dovolit ubrat o více centimetrů a tyto špíčky stáhnout.
V tabulkách už potom stačí najít k výslednému obvodu tu správnou velikost košíku (zjistíme měřením přes prsa v nejširším místě a bez podprsenky. Pokud máte velká nebo povislá prsa můžete se změřit v podprsence bez výztuže.).
Prsa musí podpírat obvod, ne ramínka!! Natažený obvod podprsenky by měl zhruba odpovídat MÍRÁM POD PRSY a košíčky by měly být i po UPRAVENÍ PRSOU dostatečně velké!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča | E-mail | 25. září 2013 v 19:29

Ahoj všichni,

chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku, který je zaměřen na velikosti podprsenek D+, výsledky nejen poslouží k vypracování mé diplomové práce, ale měly by hlavně pomoci ke zlepšení podprsenek v této velikosti. Moc Vám děkuji Monika

http://32813.vyplnto.cz/

2 Irča | 10. prosince 2014 v 10:38

Super, že existují podobné nástroje, které pomohou s výběrem vhodné podprsenky. Já zase objevila tento kalkulátor http://jakvybratpodprsenku.cz/jak-vybrat-spravnou-velikost-podprsenky.php ten poradí s výběrem podprsenky Triola, takže pokud někdo má v oblibě tuto značku, snad mu to také pomůže.

3 Irča | Web | 10. prosince 2014 v 10:39

Super, že existují podobné nástroje, které pomohou s výběrem vhodné podprsenky. Já zase objevila tento kalkulátor - jakvybratpodprsenku.cz - ten poradí s výběrem podprsenky Triola, takže pokud někdo má v oblibě tuto značku, snad mu to také pomůže.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti