Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Červenec 2013

Ženské okruhy

26. července 2013 v 5:06 | Dabelinka |  Ženy a menstruační cyklus
Kdysi v dávných dobách se ženy scházely na určitých místech, vytvářely společenství, sdílely spolu svoji ženskost, vzájemně se podporovaly, vyzývaly bohyně, přinášely jim oběti a dary, prováděly rituály, tancem a zpěvem společně oslavovaly různé svátky a významné životní předěly. Starší ženy předávaly mladším své zkušenosti, učily a podporovaly je v důležitých životních meznících, jako třeba dospívání, sňatky, těhotenství, narození dítěte, přechod a nakonec také odchod ze života. To všechno byly události, kdy se kruh žen stával oporou.
U některých národů také ženy v době svého měsíčního krvácení opouštěly své domovy a vydávaly se strávit tento posvátný očistný čas ve společenství ostatních žen. První měsíční krvácení bylo v dávných dobách "vstupenkou" do kruhu žen. Tento okamžik, kdy se z dívky stávala žena, byl dříve považován za velmi významný životní předěl a byl také kruhem žen náležitě oslavován.
Ženy se vždy nejlépe učily prostřednictvím jedna druhé. Vyprávěním příběhů si předávaly mapy na cestu životem. Žily v souladu s přírodou, respektovaly její cykly a odtud čerpaly svoji sílu a energii. Pak ale přišla doba, kdy byla svoboda a přirozenost žen potlačována. Mnoho žen skončilo svůj život na hranicích, protože přes všechny zákazy a překážky měly odvahu být samy sebou. Mnoho tradic a ženských rituálů bylo zapomenuto, část jich přežila pouze v příbězích.
Nyní opět přichází doba, kdy ženská energie na celé planetě stoupá. Věci, které byly pro ženy po staletí ztraceny, mohou být opět nalezeny. Proto jsme se rozhodly obnovit tradici ženských kruhů. Abychom se vzájemně podporovaly a sdílely svoje ženství. Společně si připomněly to, co jsme kdysi dávno znaly. Jedna druhé předaly odkaz dávných generací žen. Je stále živý.
Právě proto vzniká celá řada seminářů, jejichž náplní je poznání a objevení sebe sama, cesta do vlastního nitra a ke své vnitřní Bohyni. O hledání svých kořenů a o spojení se svou vnitřní silou a instinktivní přirozeností. A hlavně společné sdílení ženské energie.
Pomocí různých technik, meditací, práce s energiemi, rituálů, tance, zpěvu a vyprávění si můžeme každá vytvořit vlastní mapu, která nám umožní najít v sobě skryté poklady - ženskou moudrost, sílu a nezávislost. Můžeme opět probudit a naučit se používat svoji intuici. Krok za krokem projít staré stezky. Vrátit se do míst, kde se cítíme naplněny. A každá z nás právě díky společnému sdílení můžeme v sobě nalézt tu sílu a očistit pramen naší vnitřní moudrosti a čistého ženství. Nechat ho vytrysknout tak vysoko, jak samy budeme chtít.
Kruh je symbolem bezpečí, sdílení, rovnosti a spojování. Energie a ochrana ženského kruhu nám umožní najít odpovědi na otázky a objevit a uzdravit staré rány.
V bezpečí a s podporou ženského kruhu můžeme opět nechat ožít dávná ženská mysteria. Probudit opět ty části ženství, které po mnoho věků zapomenuty a potlačeny spaly. Vynášet na světlo dary a poklady, které nám ženám byly dány. Ženy jsou zázračné bytosti, které naplňují tento svět. V každé z nás žije něžná víla, milující matka, věrná přítelkyně, nespoutaná divoška, moudrá vědma…

Jak poznat správnou velikost podprsenky

26. července 2013 v 4:53 | Dabelinka |  Užitečné rady
Obvod pod prsy, který si nameříme ve výdechu a těsně, ZAOKROUHLÍME NA NÁSOBKY PĚTI DOLŮ a poté ještě jedno číslo obvodu ubereme (zmiňovaných 5-10 cm :-) - to je náš obvod podprsenky. NENÍ to VŠEOBECNĚ PLATNÁ POUČKA, samozřejmě nejvíce záleží na Vás, co od podprsneky požadujete a jak se v ní cítíte.
Například si naměříme obvod pod prsy 73 cm, nejprve zaokrouhlíme reálný obvod dolů na 70 cm a poté ještě jedno číslo obvodu ubereme, jsme tedy na obvodu 65 a budeme kupovat podprsenky s tímto obvodem, ne s obvodem 75 či 70, který by nám doporučila většina velikostních tabulek!
Čím máte obvod pod prsy větší a kolem hrudního koše máte více tuku, je větší možnost utahování obvodu než u dámy, která má obvod pod prsy např. 65 a hrudní koš má samou kost a kůži. Dámy s větším obvodem pod prsy a s více špíčky si mohou dovolit ubrat o více centimetrů a tyto špíčky stáhnout.
V tabulkách už potom stačí najít k výslednému obvodu tu správnou velikost košíku (zjistíme měřením přes prsa v nejširším místě a bez podprsenky. Pokud máte velká nebo povislá prsa můžete se změřit v podprsence bez výztuže.).
Prsa musí podpírat obvod, ne ramínka!! Natažený obvod podprsenky by měl zhruba odpovídat MÍRÁM POD PRSY a košíčky by měly být i po UPRAVENÍ PRSOU dostatečně velké!!

Správná podprsenka

26. července 2013 v 4:41 | Dabelinka |  Užitečné rady
Přibližně 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky. To vyplývá ze dvou skutečností. Za prvé z obecné neznalosti o tom, jak správně vybrat podprsenku a za druhé kvůli velmi omezené nabídce obchodů se spodním prádlem. Například velikost 75B má ve skutečnosti jen velmi malé procento žen, přitom je to u nás nejčastěji prodávaná velikost. Mnoho žen podceňuje význam spodního prádla s odůvodněním, že se nosí pod oblečením a nikdo ho nevidí.

Recenze a vlastní zkušenosti s tampóny

26. července 2013 v 4:30 | Dabelinka |  Výrobky vložky, tampony, intimky
Za svůj dosavadní život jsem vyzkoušela několik značek tampónů.
V tomto článku jsem vám shrnula mé zkušenosti s tampóny.

Prázdniny

4. července 2013 v 21:43 | Dabelinka |  O blogu a mně
Přeji Všem návštěvnicím tohoto blogu,
Krásné a pohodové prázdniny :)
Užijte si je naplno.
Rovněž Vám děkuji za přízeň a za to, že blog nadále navštěvujete. DĚKUJI ♥
Dabelinka ♥
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti