Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Kondomy

29. dubna 2013 v 19:17 | Dabelinka |  Antikoncepce
Při správném a důsledném použití latexových kondomů dosahují antikoncepční účinnosti 95 - 98 %.
Navíc klinické studie potvrdily vysokou kvalitu latexových kondomů. Pokud jsou používány pečlivě a správně, velmi účinně chrání před přenosem HIV a ostatních pohlavně přenosných infekcí či neplánovaným těhotenstvím.Jak použít kondom?
1. Kondom nasazujte na ztopořený penis. A to dříve než dojde k jakémukoliv kontaktu mezi penisem a tělem partnerky nebo partnera. Výtok, který se na počátku erekce uvolňuje, může totiž obsahovat sperma a bakterie způsobující pohlavně přenosné choroby
2. Ujistěte se, že srolovaná část je vně! Vzduch uzavřený uvnitř kondomu může způsobit jeho protržení. Aby se tomuto nebezpečí zabránilo, stiskněte ukazováčkem a palcem špičku(rezervoárek) kondomu a nasaďte ho na ztopořený penis tak, aby návin byl vně.
3. Kondom jemně odviňte po celé délce penisu a přitom stále přidržujte špičku kondomu. Při sklouzávání penis vytáhněte a nasazení kondomu náležitě upravte. Přesvědčte se, že kondom zůstává po celou dobu styku nasazený. Pokud by došlo ke stažení kondomu, je třeba pro další pokračování styku použít nový kondom.

4. Ztopořený penis vyjměte nedlouho po vyvrcholení, než dojde k jeho ochabnutí; kondom přitom pevně přidržujte, aby zůstal nasazený. Kondom sejměte až po úplném vytažení penisu. Dejte pozor, aby použitý kondom ani penis nepřišly do styku s tělem partnerky nebo partnera. Použitý kondom zabalte do papírového kapesníčku a hygienicky ho odstraňte do koše na odpadky, nesplachujte ho do záchodu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ladislav Kočvara | E-mail | Web | 1. října 2013 v 21:13

Dobrý den,

nabízíme Vám možnost výdělku z Vašeho blogu a dalších Vašich webových projektů. Téma blogu je velice zajímavé a obsah je pro spolupráci vhodný.

Využijte Vašeho prostoru k propagaci sexshopu Růžový slon. Není to nic složitého. Máte na výběr z možností umístění odkazů přímo do textů, kde píšete o podobném tématu, máte na výběr z několika desítek bannerů nebo svůj web nastavte jako vlastní odkazovací kanál a všechny přístupy z Vašeho webu budou přiřazeny k Vašemu partnerskému účtu.

Pro začátek je vhodné sepsat příspěvek nebo vytvořit stránku na téma erotických pomůcek - pokud již příspěvek na podobné téma nemáte vytvořen.

Pokud z Vašich webových stránek přivedete na web ruzovyslon.cz člověka, který si zde nakoupí, získáte minimálně 16% z částky, kterou v tomto obchodě utratí. Získat můžete až 23 %! Daný člověk dokonce nebude muset nakoupit okamžitě. Díky našemu systému bude tento člověk evidován ještě 40 dní po jeho prvním vstupu na web ruzovyslon.cz a pokud v této době nakoupí, Vy máte stále nárok na provizi.

Pro získání odměny se svým blogem nebo webem v podstatě nic dělat nemusíte. Stačí se jen zaregistrovat na http://affil.ruzovyslon.cz/affil/, kde získáte svůj unikátní sledovací kód. Tento kód využijete pro doplnění odkazů směřujících na náš eshop ruzovyslon.cz. Kód je také obsažen v reklamních bannerech, které můžete využít.

Čím více budete na svém webu propagovat internetový obchod ruzovyslon.cz, tím více přilákáte nových zákazníků, kteří vydělají peníze právě vám.

Rádi Vám s nastavením pomůžeme a vysvětlíme vše, co bude potřeba.

Více informací naleznete na http://affil.ruzovyslon.cz/affil/ nebo se na nás neváhejte obrátit.

Rádi Vám zašleme zdarma promo balíček (vzorky gelů, promo předmětů a nějakou drobnost), proto se neváhejte zapojit a o balíček si napsat :).

Děkujeme za Váš čas těšíme se na spolupráci.

Ladislav Kočvara
ladislav.kocvara@ruzovyslon.cz
ruzovyslon.cz - affiliate manager

2 Svítící kondomy | Web | 23. ledna 2014 v 13:07

Pokud chceš partnera rozesmát nebo si chcete užít něco originálního, tak vyzkoušejte http://www.svitici-kondomy.cz/ . Měli jsme to doma a bylo o zábavu postaráno.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti