Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Březen 2013

Výlet =)

26. března 2013 v 10:00 | Dabelinka |  O blogu a mně
Ahoj holky,
Chtěla jsem vám oznámit že ode dneška do příštího úterý tu nebudu. Jedeme totiž na školní výlet na týden a pochybuji že bych stíhala se kouknout na net a odpovídat. 26.3. - 2.4.2013
Dotazy zodpovím až přijedu, anebo se tu můžete ujmout poradny vy samy.
Mějte se tu krásně.
S pozdravem vaše Dabelinka ♥

Látkové vložky

10. března 2013 v 12:30 | Dabelinka |  Tampony a vložky
Látkové vložky stejně jako látkové plenky pro děti zažívají v posledních letech velký boom. Dnes je možné si vybrat z velké nabídky těchto intimních hygienických pomůcek a každá žena může najít typ, který by jí vyhovoval. Ale začněme postupně.

Panny a menstruační kalíšek

10. března 2013 v 11:11 | Dabelinka |  Menstruační kalíšek
V naší společnosti je dívka považována za pannu, pokud ještě neměla pohlavní styk. To ale vlastně nemá nic společného s používáním kalíšku. Zda kalíšek může či nemůže používat závisí pouze na tom "jaké to dívka tam dole má". Pokud si dívka přečte informace o používání menstruačního kalíšku, o tom jak se zavádí a jak vyndavá a zároveň ví, jak vypadá její tělo, bude pravděpodobně rychle znát odpověď na otázku použití v jejím případě. Bohužel mnoho dívek vyrůstá v tom, že své tělo pořádně nezná a naše společnost je k bádání zrovna nenavádí.

Značky menstruačních kalíšků

10. března 2013 v 10:50 | Dabelinka |  Menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek Gaia cup

Menstruační kalíšek od firmy TIERRA VERDE s.r.o. je vyrobený z lékařského silikonu. Vyrábí se pouze v čiré variantě. Je zcela hladký, kromě spodní části, kde rýhy slouží ke snadnému vyjmutí. Stopka je krátká (10mm), takže některé ženy ji ani nebudou muset ustřihnout. Otvory sloužící k vytvoření podtlaku jsou umístěny až těsně u ústí kalíšku a ten má díky tomu větší kapacitu.
Kalíšek Gaia cup je dodáván s bavlněným sáčkem pro úschovu kalíšku mimo menstruaci.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti