Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Březen 2012

Cvičení na posílení svalů pánevního dna

25. března 2012 v 10:45 | Dabelinka |  Ženy a menstruační cyklus
Svaly pánevního dna se během těhotenství roztáhly. Při porodu možná došlo k jejich potrhání nebo přerušení (nástřih hráze). V každém případě je nutné je posílit. Svaly pánevního dna jsou velmi důležité pro ovládání močení a vyprazdňování. Navíc podporují orgány v oblasti pánve (močový měchýř, děloha) a kromě toho hrají nezanedbatelnou roli při dosahování orgasmu.

Kdy začít se sexem?

25. března 2012 v 10:39 | Dabelinka |  Sex
Většina mladé populace ztratí panenství či panictví mezi 17 a 19 rokem života.

Nepravidelná menstruace signalizuje srdeční potíže

25. března 2012 v 10:23 | Dabelinka |  Dospívání a menstruace
Ženám, které trpí nepravidelným menstruačním cyklem, hrozí, že se u nich projeví některá ze srdečních nemocí častěji než u ostatních.

Ženy nerady hovoří o své periodě

25. března 2012 v 10:17 | Dabelinka |  Ženy a menstruační cyklus
I v dnešní moderní době ženy nerady hovoří o své menstruaci a toto téma je jim nepříjemné. Podle MUDr. Heleny Máslové se mnohé dívky i ženy o menstruaci stydí mluvit i před svým lékařem. Perioda je přitom přirozený projev pravidelné fyziologické změny, která se odehrává v těle každé zdravé ženy během jejího reprodukčního věku. Dívky a mladé ženy by o ní měly umět mluvit beze studu nejen u lékaře, ale i v rodině a také se svým partnerem.

Zvyšování ženské plodnosti

3. března 2012 v 1:38 | Dabelinka |  Neplodnost
Vlivy držení diet

Výzkumy ukazují, že řada žen podstupujících léčbu neplodnosti se snaží zhubnout. Diety, které tyto ženy dodržují, však obsahují velmi málo důležitých živin, jež ovlivňují hladinu hormonů, což může bránit ovulaci.

Ženy, které chtějí počít, potřebují nejméně 18 % tělesného tuku.

Ženám, u nichž je podíl tuku pod touto hranicí, a které tedy trpí silnou podvýživou, může menstruace ustat docela. Děje se tak proto, že zásoby tělesného tuku upravují hladinu hormonů, které řídí ovulaci a menstruaci.

Bolestivá menstruace a její příčiny z pohledu čínské medicíny.

3. března 2012 v 1:33 | Dabelinka |  Dospívání a menstruace
Málokterá žena může ale počítat "své dny" mezi úplně klidné a všední, bez bolesti v podbřišku, podžebří, rozpínání v prsou a změn nálad. Bolesti často vystřelují do zad nebo končetin, jsou nesnesitelné a mnohé z žen pravidelně a "preventivně" před blížící se menstruací užívají analgetika ,ale stejně si svou dávku bolesti "užijí".

AIDS

3. března 2012 v 1:29 | Dabelinka |  Pohlavní nemoci
Název onemocnění je zkratkou anglického pojmenování Acquired Immune Deficiency Syndrome, které vyjadřuje podstatu onemocnění. Jedná se o Syndrom získaného imunodeficitu, česky - soubor příznaků, které vedou ke ztrátě imunity, tj. obranyschopnosti organismu. Lidský organismus se tak stává náchylným k řadě dalších infekčních a nádorových onemocnění. Tento virus napadá v organismu zejména určitou skupinu bílých krvinek, T lymfocytů, v nichž se množí, později je i zabíjí a snižuje tak jejich počet v těle nakaženého člověka. Výrazný pokles počtu bílých krvinek, které hrají důležitou úlohu v obranyschopnosti lidského organismu, vede k selhávání imunity a rozvíjí se v onemocnění AIDS. Člověk nakažený virem HIV nemusí mít dlouhou dobu, třeba několik let, vůbec žádné zdravotní potíže. Tomuto období se říká bezpříznakové nosičství viru HIV. I v bezpříznakovém období může nakažený člověk přenést infekci na další osoby.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti