Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Ostatní příčiny neplodnosti

3. prosince 2010 v 20:59 | Dabelinka |  Neplodnost
Patří mezi ně:

Nedostatečná sekrece cervikálního hlenu

Může být způsobena
nízkou hormonální stimulací nebo špatně fungujícími buňkami uvnitř děložního krčku. Jednou z možností léčby je podávání gonadotropinů.

Neprostupnost děložního hlenu

V některých případech normální spermie nedokáže projít cervikálním hlenem dále do dělohy. Tato vlastnost hlenu se může objevit jako následek infekcí pochvy nebo je způsobena tvorbou protilátek proti spermiím v cervikálním hlenu. Také se stává, že muž si sám vytvoří protilátky proti vlastním spermiím. Problém může vyřešit
léčba obou partnerů antibiotiky proti bakteriální nebo plísňové infekci. Pokud tato terapie selhává, jsou pacientky obvykle léčeny pomocí nitroděložní inseminace (vstříknutím spermatu partnera přímo do dělohy, aby se obešel hlen v krčku dělohy).

Idiopatická neplodnost

Jako neplodnost s nevysvětlenou příčinou (idiopatická) označujeme stavy neplodnosti trvajícívíce než jeden rok, přestože je normální menstruační cyklus, normální sperma i normální nález pohlavních orgánů. Tato situace nastává asi u 10 až 15 % neplodných párů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tanga, string nebo klasické kalhotky?

Tanga
String
Klasické kalhotky
Střídám to.

Komentáře

1 Silvie | E-mail | Web | 9. března 2016 v 11:40

Pokud se vám i přes veškerou snahu nedaří otěhotnět, možná je na čase navštívit centrum asistované reprodukce. Osobně mohu doporučit Eurofertil CZ, a.s., kliniku z Ostravy. www.eurofertil.cz, přeji mnoho úspěchu při cestě za vytouženým miminkem.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti