Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

4 TYPY PMS -TYP D - DEPRESE

28. ledna 2010 v 8:59 | Dabelinka |  PMS
U žen s PMS typu D lze pozorovat značně nestálé emoce. Tyto emoce jsou často vystupňovanými reakcemi na běžné každodenní situace, které by normálně nebyly ani v nejmenším obtížné.

Nejz ávažnější případy PMS typu D zahrnují trvalé deprese, sebezraňování a sebevražedné sklony. Dodatečnými symp­ tomy jsou podrážděnost, zapomnětlivost, nespavost a apatie.
Co se b ěhem menstruace děje s hormony, že to vede až k de presím? Progesteron a estrogen se dostanou do nerovnováhy, což má za následek přetížení progesteronu a následné deprese. Ženy, které trpí tímto druhem depresí, často nemají v těle dostatečné množství estrogenu jako protiváhu progesteronu, takže jejich organizmus potřebuje při vytváření většího množství es­trogenu pomoci.
P říležitostně může být vedle depresí dalším faktorem rovněž přemíra olova v organizmu. Existují dva způsoby, jak zjistit otravu olovem, a to pomocí svalového testování klinické kin eziologie nebo také analýzou vlasů (analýza stopových min­erálních látek ve vlasech). Analýza vlasů provedená v labora­ toři poskytuje měřitelné údaje o malé, běžné anebo vysoké kon­ centraci minerálů uvnitř buněk v těle. Obraťte se na svého přírodního léčitele o radu, jakým způsobem lze tuto labora­torní analýzu objednat.

Pomoc pro typ D
Ženy s PMS typu D se potřebují vyvarovat cukru a dalším rafinovaným uhlohydrátům a silným povzbuzujícím látkám, jako jsou káva, limonády a alkohol, které vyvolávají maniodepresivní stavy.
V období depresí by se měly spolehnout na jednoduché ovoce, zeleninu a celozrnné potraviny a zároveň se vyvarovat nadměrného kořenění, čímž udrží svůj organizmus v klidu.Velmi vhodné jsou pro ně výrobky ze sóji, dýňová semena a mandle.
Doplňkovými prostředky, které pomáhají zmírnit a utišit symptomy PMS typu D, jsou vitaminy B a E, hořčík, zinek a aminokyseliny - vše samozřejmě dodávat až na základě kinez iologického testování. U depresí jsou velmi účinné aminoky­ seliny tyrosin, L-fenylalanin a L-Glutamin, stejně jako tekutý nebo tabletov ý cholin . Jako prostředek pro uvolnění může posloužit kozlík lékařský a rostliny z čeledi mučenkovitých ve formě bylinného výtažku, tablet anebo homeopatik. Stejně poslouží i různé druhy uklidňujících čajů, jako například heřmánkový čaj . Společnost Proffessional Health Products vyrábí rovněž homeopatické antidepresivní kapky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš už menstruaci?

Ano mám 61.5% (67)
jen výtoky 23.9% (26)
zatím ne 14.7% (16)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti