Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

4 TYPY PMS - TYP A – ÚZKOST

28. ledna 2010 v 8:57 | Dabelinka |  PMS
Celkové tělesné zdraví je dynamicky propojeno se zdravím ženského systému. Premenstruační úzkost, nadýmání, deprese a různé chutě vás možná klasifikují do skupiny stovek tisíců žen, které každý měsíc prožívají PMSTělo často poskytuje vodítka, která pomáhají určit problematické oblasti ještě dříve, než se stanou rozvinutými menstruačními a premenstruačními poruchami.

N ásledující přehled čtyř typů PMS, popsaných podle výzkumu dr. Guye Abrahama, bývalého klinického profesora po rodnictví a gynekologie, obsahuje klasické příklady rozeznatelné tělesné nerovnováhy, která se projevuje v podobě PMS.2

TYP A - ÚZKOST

Emocion ální a psychická pohoda jsou často ovlivňovány něčím víc než jen pouhými emocionálními postoji. Rostoucí a neustálé stresory v dnešní společnosti ovlivňují současné generace žen více než kdykoliv předtím. Novou nadějí žen, které trpí během PMS nesmírnými úzkostmi, je testování, diagnostika a léčba klinickou kineziologií.

Poruchy u žen s PMS typu A se projevují jako bázlivost, přehnaná starostlivost, předrážděnost, nejistota, zranitelnost anebo náladovost. Ženy s PMS typu A mohou mít často komplex pro následování/obtěžování.

A co je prvn í otázkou, která by měla napadnout ženy s PMS typu A? Mohu mít problém s orgánem či žlázou anebo neuro chemickou nerovnováhu mozku. Po testování klinické kinezio logie mohou homeopatické neboli neuroemocionální léky ane bo léčba aminokyselinami obnovit emocionální a fyzickou rovnováhu v těle i mozku.

Pomoc pro TYP A

Ženy s PMS typu A by se vždy měly snažit jíst ty druhy potravin, které pomáhají v těle vytvářet pocit klidu a štěstí.

Jedn ím ze základních problémů, spojených se stravou, je přílišné přijímání soli. Jedna kávová lžička soli způsobuje, že v sobě tělo zadrží přibližně 2,21 tekutin. Až tolik vody je následně zapotřebí ke vstřebání soli, která byla zkonzumována. Sůl rovněž způsobuje zadržování vody v celém těle včetně nervového systému a mozku. Mozek pak doslova bobtná, což u žen s PMS typu A způsobuje před jejich menstruačními cyk ly intenzivní úzkosti a další druhy náladovosti.

Ženy, které trpí PMS typu A, jsou ve srovnání s jinými ženami s větší pravděpodobností celkově stresovány. Symptomy PMS typu A mohou být často zmírněny užíváním takových minerálů, jako jsou chrom, zinek a obzvláště vita miny B. T éměř u každého aspektu PMS vchází do hry ne­dostatek vitaminu B.

Vitaminy B pot řebujeme všichni, a to z důvodu každodenního stresu, který často spotřebovává vitaminy ihned po jejich užití. B6 pomáhá zmírnit symptomy PMS; vždy však užívejte všechny vitaminy řady B ve vyvážené formě, kterou je například výrobek B-Komplex; můžete se rovněž poradit ve své místní prodejně se zdravou výživou či v lékárně. Užívání samotných vitaminů B6 může v těle vyvolat například nedostatek vitaminu B]2 Nejlepším řešením je užívání B-Komplexu jako základního podpůrného prostředku proti stresu a ten v případě nutnosti doplnit o vitami ny B6 a B12 .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš před menstruací některý z příznaků PMS?

Ano a je jich dost.
Jen trochu.
Ne.

Komentáře

1 Ondřey | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 8:14

very good:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti