Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Listopad 2009

Menstruace - silný a bolestivý průběh?

16. listopadu 2009 v 18:15 | Dabelinka |  Dospívání a menstruace
Každá druhá žena přichází s problémy s menstruací a každá třetí žena hodnotí svou menstruaci jako nadměrně silnou. Přitom kvalitu života v období menstruace mohou ženy ovlivnit. Některé moderní antikoncepční přípravky totiž umožňují redukovat menstruační krvácení na minimum nebo ho zcela eliminovat.

Pravidla intimní hygieny

16. listopadu 2009 v 18:06 | Dabelinka |  Pochva
Ženské pohlavní ústrojí je adaptováno na neustálý "přísun" mikroorganismů ze zevního prostředí, který jednak nastává při každé souloži, jednak souvisí s těsnou anatomickou blízkostí řitního otvoru. Schopnost pochvy udržet mikrobiální ekosystém v rovnováze za těchto okolností je velmi vysoká. Dobře míněné "preventivní" snahy za použití různých specializovaných antibakteriálních mýdel jsou kontraproduktivní - pouze narušují přirozený ekosystém (a kromě toho mohou vést k těžko rozpoznatelné alergické vulvovaginitidě). Nejlepší hygienou je mýt se pouze vodou. Pokud žena touží po něčem víc, je vhodné doporučit výplachy přípravkem Rosalgin s léčivou látkou benzydamin hydrochlorid. Trpí-li žena na opakované záněty, je vhodné změnit styl oblékání - nevhodné jsou těsné džíny, punčocháče a kalhoty vůbec (tj. nosit punčochy, podvazky, sukni a bavlněné kalhotky) a stravovací návyky - omezit nadměrnou konzumaci sladkostí.

Co dělat a nedělat v období těhotenství?

16. listopadu 2009 v 18:04 | Dabelinka |  Interupce a těhotenství
1. Nikdy nedržte redukční dietu s výjimkou občasné 24hodinové "očisty" (pokud vaše tělo nereaguje příznivě, přerušte ji)

1. narozeniny blogu

3. listopadu 2009 v 19:52 | Dabelinka |  O blogu a mně
A blog dabelinka.blog.cz oslavil 1. narozeniny JUPÍ!!!
Je to přesně 1. rok co jsem napsala první článek a byl o mě pokud myslim.
Doufám že se v dalších letech bude dabelinka stále pokračovat, šlapat co nejdéle a hlavně pomoci těm co potřebují.
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti