Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Těhotenské testy

15. října 2009 v 20:23 | Dabelinka |  Interupce a těhotenství
Zpozdila se vám menstruace? Příčiny mohou být různé. Není jednoznačné, že je to počátek těhotenství. Důsledkem může být prodělané nachlazení nebo je příčinou psychické vypětí, případně máte nepravidelný cyklus a nelze tedy přesně odhadnout, kdy je pauza ještě v normě nebo kdy se něco opravdu děje.

Ať již pro vás případné těhotenství znamená šťastnou naději nebo pohromu, ráda byste co nejdříve věděla, jak na tom jste. Rychlou pomoc vám v tomto případě může přinést některý ztěhotenských testů, které jsou volně prodejné v lékárně a jejichž použití je velmi snadné.
Těhotenské testy pracují na principu prověření výše hladiny hormonu HCG (chlorinový gonadotropin) v moči. Pokud došlo k oplodnění, počínající těhotenství se okamžitě projeví zvýšením hladiny tohoto hormonu produkovaného placentou. Těhotenské testy jako například Těhotenský test Seratec Direct a Těhotenský test Seratec Diagnostik vám pomohou odhalit těhotenství již po 7 dnech!
Pokud předpokládáte že jste otěhotněla a objeví se negativní výsledek testu, je vhodné test opakovat přibližně za 48 až 72 hodin. Ranní moč je k testu nejvhodnější, neboť by měla obsahovat nejvyšší koncentraci HCG hormonu.
Zkouška provedená těhotenským testem je však pouze předběžný výsledek, poté byste měla navštívit vašeho gynekologa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Už jsi byla na gynekologické prohlídce??

Ano, byla.
Ne, nebyla.

Komentáře

1 papapapa | 7. listopadu 2009 v 18:21

ty musíš být hloupá.. Radíš, jak kdybychom byli malé děti a nevěděli jak se dozvědět o těhotenství a neuměli se zeptat v lekarně :)
Samozřejmě, že tu máme testy, ale jsou stoprocntní? Nikoliv.

2 Dabelinka | 7. listopadu 2009 v 20:44

papapapa: Možná ty víš o těhotenství vše to je dobře ale najde se i hodně lidí co o tom tolik neví proto to sem dávám aby se ti lidé o tom dověděli.
Tento článek je okopírován z ordinace.cz klidně si ho tam najdi a napiš předchozí komentář klidně tam a uvidíš co ti na to odpoví.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti