Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Rakovina prsu

9. května 2009 v 1:01 | Dabelinka |  Pohlavní nemoci
Někteří vědci zjistili "typ často postižený rakovinou", což označuje člověka neprojevujícího žádné negativní pocity.
Přítomné jsou samozřejmě další vlivy: vyšší riziko rakoviny prsu se vyskytuje u žen s dřívějším začátkem menstruace, u bezdětných do 30 let věku, s výskytem rakoviny v rodině nebo konzumujících nadměrné množství tuku. Přejídání patří též k rizikům, zvláště v přeměně velkého množství jídla v amu.

Škodliviny v zevním prostředí hrají roli "u žen, které prodělaly biopsii s podezřením na nádor prsu a u žen s rakovinou prsu se v tukové tkáni prsu našlo o 50 % vyšší množství karcinogenních chemických látek, než u žen s nezhoubným nádorem prsu." (Lonsdorf et al. - viz Literatura).

Tkáně poškozují elektrická a magnetická pole, umělé světlo (krysy vystavené nadměrnému umělému osvětlení postihuje častěji rakovina prsních žláz a u slepých žen se vyskytuje rakovina prsu méně než v průměru).
Na vině je i oblečení: jedna studie zjistila u žen, které nosí podprsenku téměř 24 hodin, častější výskyt rakoviny než u nosících podprsenku 12
hodin denně. Oproti těmto ženám se rakovina prsu vyskytovala v menším počtu případů u žen, nosících podprsenku maximálně 6 hodin denně.

V některých případech však žena s pozitivním myšlením bývá příliš zahlcena toxiny po dlouhou dobu a není schopna plně spolupracovat při léčení. Tyto ženy potřebují radikální léčbu chirurgickou, chemoterapii nebo ozařování. To vše patří též k životu a stanou-li se realitou, buďte rozumné. Posilujte tělo před a po léčbě a zajistěte si dobrého onkologa, který sleduje novinky - například to, že máte dvakrát větší pravděpodobnost
přežít chirurgický zákrok u rakoviny prsu provedený v druhé polovině menstruačního cyklu s nízkou hladinou estrogenu (po ovulaci a před menstruací) než v první polovi ně cyklu s vysokou hladinou estrogenu.
Najděte odborníka, který respektuje život, "modlí se" za pacienty a zná hodnotu víry a naděje (vědecky prokázaný účinek víry popisuje například dr. Larry Dossey.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačííííí | E-mail | Web | 15. května 2009 v 22:06

Ahojky

Dlouho jsem nic nedělala pro svůj blog (www.obchod-koralky.blog.cz)

A nyní mám čas, tak se k němu chci vrátit. O víkendu jsem nakoupila v korálkovém obchodě v Jablonci nákup za 2091 kč, takže jsem bohatě zásobena veškerýma barvičkama, velikostma a můžu zkoušet nové techniky.

Prosím koukni se na nové zboží, napiš komentář, třeba i obědnej a doporuč můj blog, prosím...♥

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti