Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Březen 2009

Upozorněníčko aneb info o tom proč nereaguji

28. března 2009 v 1:36 | Dabelinka
Už se ti stalo, že ti víc jak 3 dny neodpovídám? Pokud ano vyhledej možnost:

1. možnost: Je možné, že mi chcípl počítač nebo prostě něco mám s počítačem a nemůžu ti bohužel odpovědět. Či prostě mám výpadek internetu, Wi-Fi apod.

2. Nešil když ti neodpovím ještě ten den co jsi psala dotaz. Blog kontroluji pokud možno denně, případně ob den, vždy se snažím alespoň rubriku "Vaše dotazy" vždy zkontrolovat, avšak taky tu nejsem nonstop, mám práci a svůj osobní život, přátelé atd. nejsem blázen, který tu je každou minutu celý den.

3. Pokud jsem ti neodpověděla do tří dnů tak jsem možná na tvůj dotaz neznala odpověď a tak jsem se ptala někoho zkušenějšího a chytřejšího. Ale to ti vždycky napíšu příklad:
Ještě ti odpovím vydrž!!!!
Na tvůj dotaz se podívám počkej prosím!!
V tomto smyslu tak prosím taky nešil!!! Nejsem vševěd

4. Je také možné, že je chyba na tvé straně. Pokud se ptáš na kraviny o úplně jiném tématu než je poradna tak to neodpovím. Protože na dotazy hloupého typu neodpovím to si pamatuj!!!!

5. Možná další tvá chyba je, že mi tu ,, otravuješ" blog. Tím myslím, že mi tu nadáváš apod. a to nejen v poradně. Protože já buď nejprv mažu mažu a mažu nu a pak blokuju. Takže tvůj dotaz vůbec nemusím vidět!!! Takže taková rada: Chovat slušně!!!!

6. možnost: Pokud dotaz píšeš jinam než do rubriky Vaše dotazy tak ti jen tak rychle neodpovím, protože já zas až tak často do jiných rubrik nechodim takže tvůj dotaz nemusí být ihned nalezen. Takže povedám pište do rubriky Vaše dotazy tam jsem stále!!!!

7. možnost: Je taky možné, že jsem někam odjela( výlet, dovolená....) ale to vždy napíšu na blog kdy tu nebudu. Tak prosím nešil když tu nebudu a nebudu moci odpovědět.

znovu nový design

7. března 2009 v 9:25 | Dabelinka |  O blogu a mně
Mno jo je zas nový designek. Původně jsem chtěla předešlý nechat tu rozhodně dééle, ale Jaňule má nová pravidla, že na blogu ho nesmim mít dýl než 2 měsíce. Nu a tak nebudu počítaT DNY A POŽÁDALA JSEM ségru aby mi ho udělala. Trvalo mi 40 minut než jsem jí přemluvila a k tomu se mi ještě vysmála. No šílená ségra grrrrrr!! Tak co holky já vím není lepší než předešlý, ale řekněte líbí se vám tento žlutý???
Předešlý dess.

CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SML- stránky o duchovnu a šťastném životě
Výuka výkladů karet a budoucnosti