Pokud dlouho neodpovídám na tvůj dotaz přečti si tento článek.

Únor 2009

Popis ženy

20. února 2009 v 14:55 | Dabelinka |  Ženy a menstruační cyklus

vím už to tu jednou je, ale obrázky jsou moc malinké abyste z toho poznali co je co tak se dávám větší obrázky.

Ahoj:-(

17. února 2009 v 17:51 | Dabelinka |  O blogu a mně
Ahoj holky moc se vám chcu omluvit!!!! Promiňte týden jsem tu nebyla protože se nám doma podělal net a pak už se nezobrazoval. Promiňte mi to please hlavně dotazy jsem zodpověděla a teďkon tu budu slibuju holky!!!

Panenská blána, Hymen

6. února 2009 v 23:36 | Dabelinka |  Ženy a menstruační cyklus
Slizniční řasa mezi malými stydkými pysky částečně uzavírající vstup do pochvy. I v panenské bláně je drobný otvor různého tvaru, který umožňuje odtok menstruační krve. Hymen se trhá při prvním pohlavním styku (deflorace) a jeho zbytky při porodu. Blána je poměrně slabá a k defloraci může dojít i při sportu, traumaticky či masturbací.

Na obrázku je pět schématických znázornění vchodu do pochvy. Kolem dokola jsou malé stydké pysky, které nahoře uzavírá klitoris. Pod klitorisem je ústí močové trubice a uprostřed panenská blána. První tři (A,B,C) znázorňují poševní vchod zakrytý normální panenskou blánou v které je jeden nebo více otvorů. Na schématu D je panenská blána, která zakrývala celý poševní vchod a musela být jednoduchým chirurgickým zákrokem naříznuta z důvodu odtékaní menstruační krve. Poslední schéma E ukazuje deflorovanou panenskou blánu.
úkázka panenské blány

Nový kabátek blogu

5. února 2009 v 21:32 | Dabelinka |  O blogu a mně
Ahoj holky, jistě jste si všimly,že mám úžasný nový design. To proto, že mi ho dělala Jaňulka.
Dělá moc hezký designy a proto jsem si jeden krásný objednala. Pokud budete chtít i vy na svůj blog jistě si u ní objednejte pokud mohu doporučit!!! Nic méně dám sem k náhledu starého designu, který jsem jednou z rychlosti udělala. Řekněte je to hrozný rozdíl. Nic méně tento design tu dlouho chvíli bude a ještě ani nevim jak dlouho.Jsem potěšena z každé návštěvy na mém blogu!!! Takže přeji krásnou dobrou noc!!!!

Dabelinka

náhled starého designu:

CZIN.eu
ONCZ.NET

katalog odkazů, firem a PR článků
Pozri.cz - vyhledávač
Katalog web stránek Webatlas.cz
SL- stránky o duchovnu a šťastném životě

Výuka výkladů karet a budoucnosti